اجرای آنلاین تست شخصیت MMPI

 اجرای آنلاین تست شخصیت MMPI و ارائه تفسیر کامل در تلگرام:

 

 تست شخصیت MMPI یا با نام کامل پرسشنامه شخصیتی چند وجهی مینه سوتا یکی از مهمترین و معتبرترین آزمون‌های شخصیت است که در سال 1943 به وسیله هاتاوی و مک کنیلی در دانشگاه مینه سوتا ساخته شد و بیش از هر پرسشنامه‌ای در بیمارستان‌ها و مراکز بهداشت روانی مورد استفاده قرار گرفت و مشوق بسیاری از پژوهش‌های علمی می‌باشد.

این تست نقش مهمی در تعیین مشکلات اجتماعی، شخصی و رفتاری در بیماران روانی دارد و اطلاعات با ارزشی در جهت تشخیص و درمان بیماران در اختیار روانپزشک می‌گذارد ولی به دنبال کشف بیماری روانی نمی‌باشد.

هدف از اجرای این تست شناخت ابعاد شخصیت آزمون دهنده بوده و ویژگی‌های شخصیتی فرد را مشخص می‌کند. کاربرد تست در موارد استخدام مشاغل خاص و مهم، ازدواج و مسائل خانوادگی و همچنین شناسایی اختلالات رفتاری و روانی می‌باشد و حتما باید توسط متخصصین روانسنجی و یا روانشناسی تفسیر گردد.

در این سایت امکان اجرای این تست به صورت آنلاین و بدون مراجعه حضوری فراهم شده و امتیازات زیر را دارد:

صرفه جویی در وقت و هزینه

بدون نیاز به مراجعه حضوری

تفسیر کامل به همراه جزئیات و ابعاد شخصیت

امکان پرداخت آنلاین و بدون مراجعه به بانک یا عابربانک و تنها با داشتن رمز دوم کارت بانکی (این رمز دوم با مراجعه به عابربانک، به راحتی توسط شما قابل ایجاد می باشد)

راهنمای اجرای تست:

1- بلافاصله پس از پرداخت هزینه،  با کلیک کردن در اینجا پرسشنامه را به صورت آنلاین تکمیل کنید و سپس به آدرس تلگرام banihashemian_k@ پیام بدهید تا تفسیر تست توسط متخصص انجام شود و تفسیر آن در قالب نمودار و فایل توضیحات در اختیار شما قرار گیرد.

2- سوالات تست که 71 سوال می باشد، برای شما نوشته خواهد شد و شما به آنها به صورت (بله) و (خیر) پاسخ خواهید داد.

هم اکنون از طریق لینک زیر وارد صفحه سوالات پرسشنامه شوید.

MMPI تکمیل تست شخصیت

 

"همچنین برای مشاوره نوشتاری آنلاین روانشناسی با دکتر کورش بنی هاشمیان به صورت یک جلسه ای اینجا را کلیک کنید"

جهت پرداخت هزینه با کارت های عضو شتاب، مقدار محصول را در کادر زیر، 1 قرار دهید و سپس روی "اضافه کردن به کارت" کلیک کنید. 

قیمت: 25000 تومان
مقدار: