تعیین وقت برای اجرا و تفسیر کامل تست شخصیت نئو

تعیین وقت برای اجرا و تفسیر کامل تست شخصیت نئو به صورت آنلاین

بدون نیاز به مراجعه حضوری

هزینه 45 هزارتومان

 

 تست شخصیت نئو که شامل 240 سوال می باشد و هر کدام 5 گزینه ( خیلی مخالفم، مخالفم، نظری ندارم، موافقم، خیلی موافقم)، 5 عامل بزرگ شخصیت را که هرکدام شامل 6 عامل جزئی تر می باشد مورد اندازه گیری قرار می دهد. این عوامل شامل موارد زیر است:

 

1- وجدانی بودن: نشان می دهد که شما چه میزان دقیق ، قابل اعتماد و وقت شناس هستید و چه مقدار برای رسیدن به هدف تلاش و برنامه ریزی می کنید. این عامل، خودش به 6 زیرمجموعه تقسیم می گردد که هر کدام در تفسیر، توضیحات کامل خواهند داشت

الف) انعطاف ناپذیری

ب) نظم باطنی

ج) تلاش برای موفقیت

د) وظیفه شناسی

ه) نظم

ی) شایستگی

 

2- توافق: نشان می دهد در روابط با دیگران چه میزان نوعدوست هستید و به دیگران کمک می کنید، اهل همکاری هستید یا اهل رقابت. این عامل، خودش به 6 زیرمجموعه تقسیم می گردد که هر کدام در تفسیر، توضیحات کامل خواهند داشت.

الف) نرمش با دیگران

ب) تواضع

ج) تبعیت

د) همدردی

ه) سادگی

ی) اعتماد

 

3- باز بودن: نشان می دهد چه میزان اهل تجربه های جدید و استقبال از آنها هستید و چه میزان در این زمینه خلاقیت نشان می دهیداین عامل، خودش به 6 زیرمجموعه تقسیم می گردد که هر کدام در تفسیر، توضیحات کامل خواهند داشت.

الف) ارزش ها

ب) نظرات

ج) کنش ها

د) احساس

ه) زیبایی شناختی

ی) تخیل

 

4- برون گرایی: نشان می دهد چه میزان اجتماعی، پرحرف، فعال، اهل مهمانی، معاشرت و گفتگو هستید. بالطبع نمره پایین بیانگر درونگرایی خواهد بوداین عامل، خودش به 6 زیرمجموعه تقسیم می گردد که هر کدام در تفسیر، توضیحات کامل خواهند داشت.

الف) هیجانات مثبت

ب) هیجان جویی

ج) تحرک

د) قاطعیت

ه) جمع گرایی

ی) صمیمیت

 

5- عصبی بودن: نشان می دهد چه میزان عصبی، مضطرب، نگران، خشمگین، دارای احساس گناه و باورهای غیرمنطقی هستیداین عامل، خودش به 6 زیرمجموعه تقسیم می گردد که هر کدام در تفسیر، توضیحات کامل خواهند داشت.

 

الف) آسیب

ب) تکانشگری

ج) حساسیت به خود

د) افسردگی

ه) خشم و کینه

ی) اضطراب

هزینه 45 هزارتومان (به انتهای صفحه مراجعه نمایید)

 

 نحوه ثبت نام و پرداخت:

1- جهت ثبت نام در ابتدا باید در پایین همین صفحه روی عبارت "اضافه کردن به کارت" کلیک کنید، سپس در مراحل بعدی سیستم از شما درخواست می کند که عضو سایت شوید، بعد از وارد کردن مشخصات و ثبت نام در سایت، می توانید مراحل بعد را انجام دهید.

2- یکی از کارت های بانکی عضو شتاب را داشته باشید که رمز دوم داشته باشد. جهت آموزش ساختن رمز دوم بانکی اینجا را کلیک کنید.

3- پس از ثبت نام و پرداخت هزینه، رسید خرید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

4- اگر ایمیل معتبر ندارید، باید یک ایمیل فرضی وارد کنید.

5- به هنگام ثبت نام باید نام و نام خانوادگی شرکت کننده را کامل و دقیق وارد نمایید و هنگام ورود به کارگاه می باید کارت شناسایی و یا رسیدی را که به ایمیل شما ارسال شده، به همراه داشته باشید.

 6- پس از پرداخت مبلغ، رسید خودکار در ناحیه کاربری سایت در قسمت (سفارشات من) قرار خواهد گرفت. عکس این رسید را به یکی از دو آدرس زیر برای دکتر بنی هاشمیان ارسال نمایید تا تست را اجرا نمایند.

اینستاگرام: dr_banihashemian@

تلگرام: drbanihashemian@

همچنین جهت مشاوره نوشتاری آنلاین روانشناسی با دکتر کورش بنی هاشمیان اینجا را کلیک کنید

 

چنانچه سوال یا ابهامی دارید از طریف فرم زیر درمیان بگذارید

فرم ارتباط

 

در پایین صفحه، مقدار را روی 1 قرار دهید و سپس بر روی "اضافه کردن به کارت" کلیک کنید.

قیمت: 120000 تومان
مقدار: