اجرای آنلاین تست شخصیت و ارائه ویژگی شخصیتی مطابق با شما برای ازدواج

 اجرای آنلاین تست شخصیت ، ارائه تفسیر کامل و ارائه ویژگی های همسری که با ویژگی های شما مطابقت دارد.

 

 تست شخصیت MMPI یا با نام کامل پرسشنامه شخصیتی چند وجهی مینه سوتا یکی از مهمترین و معتبرترین آزمون‌های شخصیت است که در سال 1943 به وسیله هاتاوی و مک کنیلی در دانشگاه مینه سوتا ساخته شد و بیش از هر پرسشنامه‌ای در بیمارستان‌ها و مراکز بهداشت روانی مورد استفاده قرار گرفت و مشوق بسیاری از پژوهش‌های علمی می‌باشد.

این تست نقش مهمی در تعیین مشکلات اجتماعی، شخصی و رفتاری در بیماران روانی دارد و اطلاعات با ارزشی در جهت تشخیص و درمان بیماران در اختیار روانپزشک می‌گذارد ولی به دنبال کشف بیماری روانی نمی‌باشد.

هدف از اجرای این تست شناخت ابعاد شخصیت آزمون دهنده بوده و ویژگی‌های شخصیتی فرد را مشخص می‌کند. کاربرد تست در موارد استخدام مشاغل خاص و مهم، ازدواج و مسائل خانوادگی و همچنین شناسایی اختلالات رفتاری و روانی می‌باشد و حتما باید توسط متخصصین روانسنجی و یا روانشناسی تفسیر گردد.

در اینجا با اجرای این تست، ویژگی های شخصیتی شما ابتدا تفسیر خواهد شد و سپس ویژگی های همسری که می تواند با شما زندگی مشترک موفقی داشته باشد، به شما ارائه خواهد شد.

امکان پرداخت آنلاین و بدون مراجعه به بانک یا عابربانک و تنها با داشتن رمز دوم کارت بانکی (این رمز دوم با مراجعه به عابربانک، به راحتی توسط شما قابل ایجاد می باشد)

راهنمای اجرای تست:

1- بلافاصله پس از پرداخت هزینه،  با کلیک کردن در اینجا پرسشنامه را به صورت آنلاین تکمیل کنید و سپس به آدرس اینستاگرام زیر پیام بدهید تا تفسیر تست  انجام شود و تفسیر آن در قالب نمودار و فایل توضیحات در اختیار شما قرار گیرد. سپس ویژگی های فردی که می تواند بهترین تطابق شخصیتی را با شما داشته باشد، به شما ارائه می گردد.

اینستاگرام: dr_banihashemian@

2- سوالات تست که 71 سوال می باشد، برای شما نوشته خواهد شد و شما به آنها به صورت (بله) و (خیر) پاسخ خواهید داد.

هم اکنون از طریق لینک زیر وارد صفحه سوالات پرسشنامه شوید. (لطفا و حتما به توضیح ابتدای تست توجه کنید).

 ابتدا از طریق لینک زیر تست را تکمیل کنید و بعد از تکمیل تست به لینک پرداخت هزینه (350 هزار تومان منتقل خواهید شد)

 تکمیل تست شخصیت

 

 

جهت پرداخت هزینه با کارت های عضو شتاب، مقدار محصول را در کادر زیر، 1 قرار دهید و سپس روی "اضافه کردن به کارت" کلیک کنید. 

قیمت: 350000 تومان
مقدار: